Kompleksowe usługi utrzymania czystości i porządku

H&M CLEANING dostarcza profesjonalne i kompleksowe usługi w zakresie sprzątania i obsługi obiektów biurowych oraz komercyjnych na terenie Wrocławia. Czystość w biurze jest bardzo ważna dla każdej firmy. W wysprzątanym otoczeniu chętniej się przebywa, co sprawia, że pracownicy lepiej się w nim czują i są wydajniejsi. Jeśli naszą siedzibę odwiedzają klienci, warto zapewnić porządek, by zrobić na nich dobre wrażenie. Chcąc zadbać o powierzchnie biurowe i komercyjne, warto skorzystać z pomocy profesjonalistów. W ten sposób można być pewnym, że usługa zostanie wykonana w pełni profesjonalnie i z należytą dokładnością. Jest to doskonały sposób na zapewnienie komfortu zarówno personelowi, jak i klientom.

Zakres usług sprzątania obiektów biurowych i komercyjnych jest omawiany indywidualnie oraz każdorazowo dostosowywany do potrzeb klienta. Dzięki temu można być pewnym, że nasza praca będzie odpowiadać realnym potrzebom danego przedsiębiorstwa. Oferowane usługi realizujemy w taki sposób, by nie wpływać negatywnie na standardowy rytm pracy przedsiębiorstwa, dlatego nasi pracownicy mogą przybyć zarówno przed rozpoczęciem pracy firmy lub po jej zakończeniu.

Stosujemy ekologiczne rozwiązania, takie jak ozonowanie wody i powietrza, odwróconą osmozę. Każdorazowo dopasowujemy wykorzystywane metody do czyszczonych powierzchni oraz specyfiki danego miejsca.

5 + 8 =

Kontakt

 

H&M Cleaning, sp. z o.o.
ul. Wrocławska 6/1
49-300 Brzeg, Poland

ul. Strachocinska 65/3
51-511 Wrocław

tel.: +48 507 868 136
tel.: +48 507 868 147

info@hmcleaning.pl