Mycie okien

Jeśli posiadasz sporej wielkości budynek przemysłowy lub wielorodzinny to pewnie wiesz, jak trudno jest utrzymać w nim wysoki standard czystości oraz higieny. W H&M Cleaning staramy się wyjść naprzeciw Twoim wymaganiom i dopełniamy wszelkich starań, aby sprostać powierzonym nam pracom.

Jesteśmy profesjonalną firmą sprzątającą, dla której świadczenie kompleksowych usług z tego zakresu to przyjemność. W tej kategorii usług, specjalizujemy się w fachowym i szybkim myciu okien we Wrocławiu, bez konieczności rozstawiania rusztowań oraz kłopotliwego montażu innych urządzeń. Jaki jest finalny efekt naszych prac? Przecierane powierzchnie są czyste, jak nigdy dotąd, bez smug i idealnie zdezynfekowane. Dzięki tak wykonanej, rzetelnej pracy Twój budynek będzie czystszy przez dłuższy, niż zwykle czas.

Pamiętaj, że jednorazowe czyszczenie szklanych powierzchni, wykonane przy użyciu standardowych środków i urządzeń, nigdy nie zapewni Ci takich efektów, jak te, które możesz otrzymać w wyniku naszej pracy. Jesteśmy specjalistami w naszej dziedzinie, a wszystkie zadania wykonujemy przy użyciu wyłącznie nowoczesnych technologii. Na to wszystko składa się również wieloletnie doświadczenie, które pozwoliło nam wyeliminować żmudne błędy.

Jeśli w swoich działaniach biznesowych wykazujesz spore zainteresowanie dbaniem o odpowiednie warunki dla środowiska to wiedz, że współtworzymy tę ideę. Dbamy, by nasze środki i urządzenia działały w zgodzie z przyrodą i normami środowiska.

To budynki biznesowe najczęściej zatrudniają firmy, dla których najważniejszą gałęzią działań jest mycie okien. Wrocław będzie zatem idealnym miejscem do wykorzystania systemu Ionic® Reach&Wash Thermo Pure, który opiera swoje działanie o niezawodną technologię. To znacznie szybsza i skuteczniejsza metoda od innej, konwencjonalnej. Jesteśmy w stanie jednorazowo zająć się powierzchnią do 200m²/h. Nasz produkt usuwa zanieczyszczenia zgromadzone na różnych powierzchniach, a co ważne nie pozostawia na nich zacieków i innych mało estetycznych śladów. To jednak nie wszystko, bo dzięki kijom teleskopowym sięgamy do trudno dostępnych miejsc i na wysokość do 22 metrów. Czyścimy samą wodą jednocześnie i szkło i ramy. W świadczonej usłudze wyróżnia nas zastosowanie systemu podgrzewania wody, co daje jeszcze lepsze efekty w usuwaniu uporczywych zanieczyszczeń i możliwość pracy do -15 ºC.

13 + 3 =

Kontakt

 

H&M Cleaning, sp. z o.o.
ul. Wrocławska 6/1
49-300 Brzeg,  Poland

ul. Strachocinska 65/3
51-511 Wrocław

tel.: +48 507 868 136
tel.: +48 507 868 147

info@hmcleaning.pl