Sprzątanie pobudowlane

Posiadamy ogromne doświadczenie w kwestii pobudowlanego sprzątania obiektów i zatrudniamy profesjonalnie przeszkolonych pracowników w zakresie BHP. Niezależnie od tego, czy jest to mieszkanie, powierzchnia biurowa czy budynek innego typu, po zakończeniu prac niezbędne jest oczyszczenie wnętrza. To zadanie najlepiej zlecić profesjonalistom z Wrocławia. Korzystając z naszej oferty można zapewnić sobie usługę, która przebiegnie sprawnie i zapewni perfekcyjny efekt. W swojej pracy jesteśmy dokładni i korzystamy z nowoczesnego sprzętu, dlatego sprzątanie pobudowlane w naszym wykonaniu jest dokładne, przebiega sprawnie i bezproblemowo.

Nawet gdy prace dobiegną końca, ale w pomieszczeniach znajduje się gruz, pył oraz wszelkiego rodzaju odpady, trudno mieć poczucie, że remont dobiegł końca. Dopiero, gdy wnętrze zostanie oczyszczone, widzimy pełnię efektu końcowego.

Sprzątanie obiektów po budowie realizujemy przy pomocy nowoczesnych maszyn i specjalistycznych środków chemicznych jak również gwarantujemy stały nadzór koordynatora nad jakością usługi. Posiadamy ubezpieczenie na 1 mln zł. Jeśli po zakończeniu prac chcesz doprowadzić wnętrze do perfekcyjnego stanu, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

6 + 6 =

Kontakt

 

H&M Cleaning, sp. z o.o.
ul. Wrocławska 6/1
49-300 Brzeg,  Poland

ul. Strachocinska 65/3
51-511 Wrocław

tel.: +48 507 868 136
tel.: +48 507 868 147

info@hmcleaning.pl